Hizmetler Müşteri Hizmetleri Ana Sayfa
Hakkımızda  |  Baskıya Buraya  |  Franchise  |  Mağazalarımız  |  Haberler  |  İletişim
 
 ● Franchise
 ● Güvenlik
 ● Bize Sorun
 
Ernst & Young Yılın Girişimcisi Ödülü
Değerli Çözüm Ortaklarımız (22/02/2008)

Şirketimiz için gurur kaynağı olan mutlu haberimizi sizlerle geçtiğimiz hafta paylaşmıştık.

Yönetim Kurulu Üyemiz Berk Uziyel’in de 5 finalistten birisi olduğu Türk iş dünyasının en prestijli ödüllerinden olan ve Ernst & Young international tarafından dünya çapında 6 kıta ve 50 den fazla ülkede düzenlenen “Ernst & Young Yılın Girişimcisi Ödülü” dün akşam Çırağan Sarayında gerçekleşen görkemli bir gala gecesiyle sahibini buldu.

Şunu belirtmeliyiz ki çok kısa bir sürede geldiğimiz bu nokta ve hikâyemiz gecede birçok insanı hayran bıraktı. Geceye katılan yaklaşık 500 seçkin davetli önünde yayımlanan Teknofoto tanıtım filmi ve hikayesi büyük ilgi gördü . Bizim için önemli olan başarımızı duyurmak ve gelecek başarılarımızın ilk kapısını açmaktı. Böyle bir yarışmada, Türkiye’nin onlarca başarılı iş adamı arasından ilk beşe girmekle bunu başardığımızı düşünüyoruz. Hedeflerimiz çok büyük. Eftaş Yönetim Kurulu’nun hazır bulunduğu gecede, finalistlere jüri tarafından plaketleri verildi.

Eftaş Yönetim Kurulu Üyesi Berk Uziyel plaketini Doğan Gazetecilik İcra Kurulu Başkanı Hanzade Doğan Boyner ve TOBB Başkanı Rıfat Hisarcıklıoğlu’nun elinden aldı.

Fortisbank, CNN Türk ve Schwab Vakfı’nın da desteklediği Milliyet gazetesi işbirliğiyle 5 yıldır Türkiye’de gerçekleşen ödüllerde birinciliği Ode Yalıtım firması adına Yönetim Kurulu Başkanı Orhan Turan kazandı.

Türk iş dünyasının ve basınının büyük ilgi gösterdiği gecede CNN Türk de canlı olarak yayın yaptı. Bu yıl 2. kez verilen ''Yılın Sosyal Girişimcisi'' ödülü ise KAMER Vakfı Kurucu Başkanı Nebahat Akkuş ile Hey Tekstil Grup Yönetim Kurulu Başkanı Aynur Bektaş arasında paylaşıldı.

2008 sonunda 100 mağazaya, orta vadede de 300 mağazaya ulaşmak için var gücümüzle çalışıyoruz. Bundan böyle Teknofoto markası daha fazla duyulan ve güvenilen bir marka olacaktır.

Bu başarı hepimizin ve güzel başarılar hep birlikte gelecektir. Bize destek olan ve başarımıza ortak olan herkeze sonsuz teşekkürler.

Not : Gece ile ilgili fotoğraflara web sitemizden ulaşabilirsiniz.