Hizmetler Müşteri Hizmetleri Ana Sayfa
Hakkımızda  |  Baskıya Buraya  |  Franchise  |  Mağazalarımız  |  Haberler  |  İletişim
 
 ● Franchise
 ● Güvenlik
 ● Bize Sorun
 
Hakkımızda

1960 yılında kurulan şirketimiz 1978 yılında Eftaş A.Ş. ismi olarak Anonim şirket olarak birleşti.2006 yılının eylül ayında Türkiyenin fotoğrafçılık ve elektronik sektöründe ilk franchise olan Teknofoto mağazalar zincirini kurdular.

Teknofoto;Türkiye'nin dört bir yanında hizmet veren fotoğraf mağazalarını birer elektronik  teknoloji ve fotoğraf mağazaları zinciri haline getirmeyi ve Türkiye çapında hızla artan mağazalar zincirimizle müşterilerimize yeni ufuklar açarak elektronik sektöründeki hizmette sınıf atlatmayı amaçlamaktadır.

Türkiye çapındaki tüm mağazalarımızda yüksek kalitede fotoğraf baskısı yapıldığı gibi  aynı zamanda fotoğraf makinelerinden cep telefonlarına,video kameralardan telsiz telefonlara,printerlardan kartuşlara,bilgisayar ve elektronik aksesuarlarından MP3 çalarlara,hafıza kartlarından CD-ROM ve enerji ürünlerine,çerçeve fotoğraf yan ürünlerine kadar teknoloji alanında aradığınız ve ihtiyacınız olan herşeyi bulabilirsiniz.

Teknofoto mağazalarında;teknoloji alanında dünyanın önde gelen markalarını bulabilir;modern güvenilir personelimizden ekonomik ve yüksek kalitede hizmet alabilirsiniz.

EFTAŞ ELEKTRONİK FOTOĞRAF TİCARET VE SANAYİİ AŞ.
Orman Sokak No: 1 Kuruçeşme / İSTANBUL / TÜRKİYE

Tel : 90 212 - 444 0 502
Faks : 90 212 - 358 30 33